W Y S Y Ł K A   W   2 4   G O D Z I N Y   •   D A R M O W A   D O S T A W A   O D   3 0 0   Z Ł

Strona główna / Dostawa i płatności

Dostawa i płatności

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Kupując w Rosett można opłacić swoje zamówienie wybierając jeden z dwóch sposobów:

Płatność online za pośrednictwem serwisu PayU
Jeśli wybrana zostanie płatność za pośrednictwem serwisu PayU, po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę, gdzie po wybraniu z listy banku bądź płatności BLIK przejść można do sfinalizowania transakcji.

Płatność przelewem tradycyjnym
W przypadku skorzystania z płatności przelewem tradycyjnym, wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego Rosett, w tytule podając numer zamówienia. Wszystkie niezbędne informacje przesłane zostaną w wiadomości e-mail potwierdzającej jego przyjęcie. Towary będą zarezerwowane przez 3 dni, a proces realizacji zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty.

Dane naszego rachunku bankowego:
Rosett
68 2490 0005 0000 4600 8793 4164
Alior Bank S.A.

KOSZT DOSTAWY
Podczas składania zamówienia możliwe jest wybranie jednego z trzech sposobów doręczenia przesyłki. Koszt dostawy dla zamówień, których wartość nie przekracza 300zł jest następujący:

Kurier InPost (14,99 zł)
Paczkomaty InPost (12,99 zł)
Jeśli wartość zamówienia osiągnie 300zł, Rosett pokryje koszty wysyłki. Wybierz opcję darmowej dostawy podczas składania zamówienia.

CZAS REALIZACJI I WYSYŁKI
Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty, natomiast czas jej podróży trwa zazwyczaj od 1 do 2 dni roboczych.

BEZPIECZEŃSTWO
W przypadku zamówień doręczanych przez kuriera, należy pamiętać o sprawdzeniu stanu i zawartości przesyłki w jego obecności. Jeśli koperta/paczka jest uszkodzona, konieczne jest zwrócenie kurierowi uwagi oraz sporządzenie protokołu szkody.

Shopping Cart (0)

Koszyk