Pokaż filtrowanie

Biżuteria z kwarcem od Rosett

Kwarc jest znany od wieków jako materiał do wyrobu biżuterii. Dzięki swojej urodzie od dawnych czasów umieszczano go w naszyjnikach, bransoletkach lub kolczykach. Dzięki swojej różnobarwności, możemy nosić biżuterię z kwarcu w kolorze np. różowym, czy też brązowym. Ciekawą propozycją jest również biżuteria z kwarcem przeźroczystym, lub mlecznym. W ofercie Rosett znajdziesz bransoletki damskie z kwarcem, bransoletki męskie z kwarcem, kolekcję różnych pierścionków elastycznych i naszyjników wykonana z tego pięknego kamienia.

Biżuteria z kwarcem w kolorach brązu

Kwarc dymny jest mniej znaną odmianą kwarcu występującą w biżuterii. Z uwagi na swój odcień koloru, który można jeszcze bardziej wyeksponować poprzez szlif fasetowy, idealnie komponuje się w biżuterii ze złota, lub srebra pozłacanego. Taka kompozycja dodaje ekskluzywności i elegancji, dlatego też naszyjniki z kwarcem dymnym, czy
kolczyki z kwarcem dymnym sprawdzą się do wieczorowych kreacji. Pojedyncza perła również odnajdzie się w połączeniu z kwarcem dymnym i złotym kolorem kruszcu w naszyjniku lub pierścionku elastycznym.

Biżuteria z kwarcu w kolorze różowym

Jeśli cenisz unikalny styl, delikatny i emanujący spokojem, to naszyjnik srebrny lub bransoletka srebrna pozłacana z tym kamieniem będzie dodatkiem który na pewno zda egzamin. Wisiorek z kwarcem różowym na naszyjniku przyciąga wzrok i idealnie sprawdzi się w codziennej stylizacji.
Bransoletka damska z kwarcem różowym lub pierścionki z kwarcem jest idealnym pomysłem na prezent, np. na rocznicę ślubu, ponieważ ten kamień symbolizuje miłość.

Kwarc- właściwości i przypisanie

Kwarc dymny przypisywany jest do planety Pluton.
Różowy kwarc jest kamieniem Stycznia.
Różowy kwarc przypisywany jest również do znaku zodiaku: Byk, . Natomiast kwarc dymny przypisany jest do Wagi, Skorpiona, Koziorożca.
Pozostałe kwarce są kamieniem dla znaku zodiaku Ryby.