Pokaż filtrowanie

Biżuteria z lapisu lazuli – udekoruj swój look

Jeśli potrzebujesz nowego elementu w swojej stylizacji to sprawdź nasze propozycje z biżuterią z lapisem lazuli. W ofercie znajdują się różnorodne bransoletki damskie i pierścionki elastyczne ze srebra pozłacanego ozdobionego pięknymi lapisami lazuli. Ciemny, głęboki niebieski kolor lapisu lazuli idealnie komponuje się ze złotym kolorem kruszcu i idealnie będzie wyglądał przy jasnej stylizacji. Już w starożytnych czasach na przykład w Egipcie, był często używany do wyrobu biżuterii, dużą ilość lapisu lazuli zobaczyć możemy w renesansowej biżuterii z Włoch.

Odkryj nowy styl z biżuterią z Lapisu lazuli

Biżuteria z lapisu lazuli którą oferujemy, ma wyjątkowy charakter, który może dodatkowo podkreślić Twoją osobowość i Twoje stylizacje. Możesz wybierać spośród unikalnych bransoletek damskich srebrnych pozłacanych z lapisem lazuli i pierścionków elastycznych z lapisem lazuli, które oprócz kamieni naturalnych i kruszcu wzbogacone są o elementy z pereł lub masy perłowej. Propozycje te mogą służyć jako dodatki do stylizacji do pracy, uczelni lub idealnie będą pasować do wieczornych kreacji czy wyjścia na randkę.

Wybierz biżuterię z lapis lazuli od Rosett

Lapis lazuli jest połączeniem ponadczasowego i niezwykle ekspresyjnego piękna. Każdy kamień z powodu swojej budowy jest inny, jednocześnie każdy jest piękny, dlatego biżuteria z lapis lazuli to unikalny dodatek. Wybieraj spośród bransoletek, naszyjników i pierścionków wykonanych z tego jedynego w swoim rodzaju kamienia naturalnego.

Lapis lazuli właściwości i przypisanie kamienia

Lapis lazuli jest uważany za kamień z właściwościami leczniczymi, które pomagają redukować stres oraz wzmacniają system nerwowy.
Lapis lazuli przypisywany jest do planety Jowisz.
Lapis lazuli przypisany jest również do znaku zodiaku Byka.

Zobacz powiązane kategorie produktów

bransoletki damskie z lapisem lazuli
kolczyki z lapisem lazuli
naszyjniki z lapisem lazuli
pierścionki z lapisem lazuli