Pokaż filtrowanie

Damskie naszyjniki od Rosett

Jednym z najbardziej kobiecych akcesoriów jest bez wątpienia długi srebrny lub złoty naszyjnik z kamieniem szlachetnym – naturalnym tworzywem od wieków uznawanym za symbol elegancji. Jego ponadczasowa forma czyni z niego delikatną ozdobę na lata lub szykowny prezent dla osoby, na której Ci zależy. Poznaj produkty Rosett i zaskocz kogoś klasyczną biżuterią lub sama otocz się surowcami najwyższej jakości.

Delikatne naszyjniki z kamieniami szlachetnymi

Subtelne ozdoby na szyję to nasza specjalność. Cienkie łańcuszki ze srebra próby 925 powleczonego warstwą 1 mikrona złota lub rodu tworzą eteryczną oprawę pereł i innych cennych surowców. Nie odwracają uwagi od najważniejszych elementów, jakie ma delikatny długi naszyjnik srebrny – kamieni szlachetnych.
Do tworzenia naszych wyrobów używamy jedynie sprawdzonych komponentów. Naszą biżuterię wyróżniają:

naturalna kamienie,
naturalna lub barwiona masa perłowa,
perły hodowlane o unikatowych, nieregularnych kształtach,
rubin, turmalin, lapis lazuli, labradoryt, kwarc różowy i inne kamienie naturalne w intensywnych, hipnotyzujących odcieniach.

Każdy z tych elementów ma indywidualny kształt i kolor, który zmienia delikatny złoty naszyjnik w oryginalną ozdobę, jakiej nie posiada nikt inny.
Kolejnym surowcem charakterystycznym dla naszych wyrobów są komponenty wykonane metodą gold filled. Zapewnia ona trwałość i wysoką jakość tworzonej z niej biżuterii, nie podnosząc przy tym jej ceny.
Elementy gold filled są nowoczesną, bo wynalezioną w ubiegłym wieku, alternatywą dla wyrobów jubilerskich z litego złota lub pozłacanych. Są przy tym niezwykle dekoracyjne i bywają ozdobą krótkich i długich srebrnych łańcuszków, pięknie współgrając z naturalnymi szlachetnymi kamieniami.

Naszyjnik z kamieniami naturalnymi – solo lub w duecie

Naszą srebrną i złotą biżuterię ze szlachetnych surowców tworzymy w harmonijnej stylistyce. Delikatne naszyjniki z kamieniami naturalnymi komponują się z bransoletkami i pierścionkami wykonanymi z podobnych materiałów.
Zobacz nasze produkty i sprawdź, jak uszlachetnić każdą stylizację z biżuterią Rosett.

Zobacz powiązane kategorie produktów

naszyjniki gold filled
naszyjniki srebrne
naszyjniki srebrne pozłacane
chokery na szyję
naszyjniki długie
naszyjniki celebrytki
naszyjniki z kamieniami