Pokaż filtrowanie

Biżuteria z jaspisem od Rosett

Odkryj z nami niepowtarzalny urok biżuterii, w której znajduje się naturalny jaspisie. Różnorodne kolory – od jasnozielonego po ciemnobrązowy, oraz ich mieszanki tworzą niesamowite wzory, które powodują, że damska bransoletka z jaspisem, czy też męska bransoletka z jaspisem to must have w swojej kolekcji biżuterii.
Już w starożytności kamień ten z powodzeniem używany był do wyrobu wszelakiej biżuterii, oraz przypisywano było mu wielką magiczną i leczniczą moc.
Odkrywaj ponadczasowe piękno tego kamienia w biżuterii z jaspisem od Rosett!

Męska biżuteria z jaspisem

Męskie bransoletki z jaspisem będą idealny dodatkiem do męskich stylizacji. Jego różnorodność barw, cętkowatość sprawia, że każda bransoleta męska, nawet tego samego modelu jest inna i jedyna w swoim rodzaju. Sprawdź nasze propozycje bransoletek męskich z jaspisem i wybierz czy wolisz stonowane, czy ciemne kolorowy, a może wielobarwne i żywe. Jaspis w tym jaspis cesarski i picasso idealnie komponuje się, z innymi kamieniami takimi jak lawa wulkaniczna, agat czy onyks, ale również z powodzeniem występuje w parze z elementami srebrnymi próby 925, czy też gold filled.

Jaspis właściwości i przypisanie

Jaspis przypisany jest do znaków zodiaków : Baran, Bliźnięta, Panna, Wodnik.
Jaspis wspiera i wycisza, dzięki czemu wspiera nas w codziennym życiu pomagając w relacjach międzyludzkich, ułatwia kontakty. Jaspis generuje pozytywną energię i pozwala zachować harmonie i równowagę wewnętrzną.

Zobacz powiązane kategorie produktów

bransoletki męskie z jaspisem