Pokaż filtrowanie

Biżuteria z lawy wulkanicznej od Rosett

Lawa wulkaniczna jest bazaltem, naturalną mieszanką minerałów i pierwiastków, która pochodzi z erupcji wulkanów. Ma bardzo ciekawą, porowatą strukturę, jednocześnie prosta ale i niepowtarzalną. Z tego względu kamień ten zdobył popularność jako materiał do tworzenia biżuterii takiej jak np. męskie i damskie bransoletki z lawy wulkanicznej.

Biżuteria z lawy wulkanicznej dla mężczyzny

Kamień ten z uwagi na swoją surowość i unikalność często występuje jako główny kamień w biżuterii z lawą wulkaniczną. Często wykonane są z ciemniejszych odcieni lawy wulkanicznej, w kolorze czarnym lub grafitowym, które uważane są za męskie i eleganckie kolory. Występują w połączeniu z innymi kamieniami naturalnymi, takimi jak agat, malachit, ale również np. z koralem czerwonym. Srebro próby 925 z którego wykonane są kulki lub inne przekładki takie jak np. czaszki, krzyże, kostki, idealnie komponują się w formie bransoletki męskiej z lawą wulkaniczną i będą trafnym dodatkiem do codziennej męskiej stylizacji. Sprawdź nasze propozycje biżuterii z lawy wulkanicznej dla mężczyzn i wybierz swoje ulubione modele.

Lawa wulkaniczna – właściwości i przypisanie

Lawa wulkaniczna uważana jest za kamień który posiada silne właściwości ochronne i uzdrawiające. Wierzy się, że ma zdolność do absorbowania negatywnej energii i ochrony przed negatywnymi wpływami otoczenia. Noszenie biżuterii z lawą wulkaniczną może pomóc w pozbyciu się negatywnej energii i wzmocnieniu pewności siebie. Męskie bransoletki z lawy wulkanicznej będą dodawały energii, ale również uważa się, że kamień lawy ma działania kojące i relaksujące.