Wybierz biżuterię, która podkreśli ambicję i wytrwałość Koziorożca.

Szczęśliwe kamienie: onyks, ametyst, malachit, perydot, kwarc dymny, kwarc różowy, rubin.

Pokaż filtrowanie

Biżuteria dla zodiakalnego Koziorożca od Rosett

Jeśli jesteś Koziorożcem i szukasz idealnej biżuterii pasującej do Twojej osobowości, masz szczęście! W naszej ofercie znajdziesz kategorie idealnej biżuterii dla Koziorożców. Od klasycznych i ponadczasowych elementów po wyjątkowe i odważne projekty — w Rosett każdy Koziorożec znajdzie coś dla siebie.

Klasyczne kolczyki dla Koziorożca – z perłami

Chociaż Koziorożce są znane ze swojej praktyczności i zamiłowania do tradycji, mają też wyrafinowaną i elegancką stronę. Klasyczne kolczyki z perłami są idealnym dodatkiem do podkreślenia tego aspektu ich osobowości. Niezależnie od tego, czy jest to prosty sztyft, czy bardziej wyszukany kolczyk w kształcie kropli, perły dodają ponadczasowego uroku każdej stylizacji. Poza kolczykami z perłami, idealnymi kolczykami są te z naturalnymi kamieniami. Dla Koziorożca kamieniami urodzinowymi są rubin, onyks, kwarc dymny i różowy, oliwin. Te kamienia są piękne i w połączeniu ze złotym lub srebrnym kolorem kruszcu idealnie zdobią uszy Koziorożca. Znajdź w naszej ofercie różnego rodzaju kolczyki dla Koziorożca i sprezentuj je dla siebie lub bliskich Ci osób.

Minimalistyczny kobiecy naszyjnik dla Koziorożca

Koziorożce cenią sobie prostotę i funkcjonalność, dzięki czemu minimalistyczny naszyjnik jest idealnym dodatkiem do ich kolekcji biżuterii. Delikatny łańcuszek z małym wisiorkiem lub zawieszką w formie kamienia naturalnego może dodać odpowiedniej elegancji każdej stylizacji, nie będąc zbyt krzykliwym. Znajdź zodiakalny naszyjnik dla Koziorożca z kamieniem urodzinowym, który ma osobiste znaczenie dla osób spod tego znaku zodiaku. Ten element można nosić samodzielnie lub w połączeniu z innymi naszyjnikami, aby uzyskać bardziej spersonalizowany wygląd.

Biżuteria dla Koziorożca w formie bransoletki

Podczas gdy Koziorożce preferują prostotę, doceniają również jakość i trwałość swojej biżuterii. Wyrazista bransoletka dla Koziorożca z kamieni naturalnych może dodać odrobinę wyrafinowania do każdego stroju, a jednocześnie jest praktyczna i funkcjonalna. Poszukaj tego rodzaju biżuterii dla Koziorożca z kamieniami naturalnymi lub koralikami w odcieniach ziemi, takich jak brąz lub zieleń, aby uzupełnić uziemiony i praktyczny charakter Koziorożca. Odkryj bransoletki dla Koziorożca z kamieni takich jak malachit, rubin, kwarc dymny czy peridot. Ten element biżuterii można nosić samodzielnie lub w zestawieniu z innymi bransoletkami, to od Ciebie zależy co wybierzesz.

Męska bransoletka z kamieniami dla Koziorożca

Dla mężczyzn spod znaku Koziorożca bransoletka z kamieniami naturalnymi jest idealnym dodatkiem do ich kolekcji biżuterii. Naturalne kamienie w odcieniach ziemi odwołują się do ich praktycznego i ugruntowanego charakteru. Dodatkowo kamieniem urodzinowym dla Koziorożca jest onyks, co powoduje, że czerń tego kamienia idealnie pasuje do męskich bransoletek. Poszukaj bransoletki z czarnym onyksem, który ma zapewniać siłę i ochronę, lub zielonym malachitem. Bransoletki męskie dla Koziorożca mogą być noszone samodzielnie, w zestawach lub w połączeniu z zegarkiem, aby uzyskać stylowy i funkcjonalny wygląd.