Pokaż filtrowanie

Damskie kolczyki od Rosett

Wkrocz do świata niewymuszonej elegancji, subtelnego designu i rzemieślniczego wręcz przywiązania do detalu — kolczyki damskie z kamieniami naturalnymi lub bez kamieni kolczyki celebrytki dostępne w ramach naszej kolekcji są na wyciągnięcie ręki! Wybieraj spośród dziesiątek unikalnych propozycji, z których każda odznacza się indywidualnym charakterem. Znajdziesz tutaj zarówno kolczyki wiszące, jak i kolczyki sztyfty — złoto i srebro spotyka się tu z kolorową energią apatytu, rubinu, topazu, opalu oraz wielu innych kamieni naturalnych. Jeżeli sztyfty nie są Twoim ulubionym sposobem mocowania to mamy również kolczyki bigle otwarte i zamknięte. Zacznij odkrywać damskie kolczyki w tych kategoriach i znajdź idealnie dopasowane do ciebie propozycje tej pięknej biżuterii.

Kolczyki srebrne i złote z kolorowymi kamieniami — daj się ponieść!

Co konkretnie czeka na Ciebie wśród naszych propozycji? Nie sposób nie wspomnieć o szerokiej gamie naturalnych kamieni szlachetnych, które w przypadku naszej biżuterii bez wątpienia odgrywają pierwszoplanową rolę. Od klasycznych pereł, które świetnie dopełnią każdą elegancką kreację, poprzez kolorowe rubiny, topazy czy opale, aż po misternie wyszlifowany kwarc — możliwości jest wiele! Sprawdź opisy pozycji dostępnych w ramach tej kategorii, aby nieco lepiej poznać ich unikalny charakter.
Nie bez znaczenia jest również kwestia formy — znajdziesz tutaj kolczyki srebrne i kolczyki srebrne pozłacane z kamieniami naturalnymi, ale również kolczyki gold filled. Kolczyki te występują zarówno jako piękne, kolorowe i rozbudowane kolczyki wiszące z kamieniami jak i kolczyki minimalistyczne które zdobi na przykład jeden kamień naturalny w formie briolett. Te ostatnie stanowią doskonałą propozycję na co dzień, subtelnie podkreślając kobiecy blask właścicielki, pierwsze zaś — sprawdzą się idealnie w kontekście nieco bardziej podniosłych wydarzeń (choć, naturalnie, nie jest to regułą). Mimo wielu cech wspólnych — świadczących o spójności stylu — nasza kolekcja odznacza się znaczną dozą różnorodności. Oferujemy egzemplarze przywodzące na myśl estetykę klasyczną, by zaraz obok nich zaprezentować modele współczesne, doskonałe dla nowoczesnych stylizacji (jak choćby motywy kwiatowe czy też gwiazdki).