Biżuteria z labradorytem

Labradoryt jest kamieniem jubilerskim, cenionym przede wszystkim ze względu na imponującą grę światła, jaką zapewnia. Mnogość kolorów, ukazujących się podczas każdego ruchu, zachwyca i przyciąga wzrok. Szare, niebieskie oraz zielone odcienie łączą i przeplatają się, dając spektakularny efekt. Właśnie dlatego biżuteria z labradorytem jest tak chętnie wybierana przez wielbicieli kamieni naturalnych.

Pokaż filtrowanie

Biżuteria z labradorytem zdobiąca dekolt

Łezka, kwadrat, czy może okrągła zawieszka z labradorytem? W ofercie Rosett znajdziesz intrygujący labradoryt w różnych kształtach, kolorach oraz szlifach. Posiadamy zarówno naszyjniki z labradorytem w formie kamienia fasetowanego, jak i subtelne gładkie okazy otulone srebrem próby 925. Duży labradoryt w pozłacanym okuciu prezentuje się doskonale nie tylko w zestawieniu z bluzkami z dużym dekoltem, ale również z wysokim golfem. Delikatna połyskująca zawieszka oraz krótki ankier będą natomiast subtelnym codziennym dodatkiem do stylizacji. Biżuteria z labradorytem idealnie odnajduje się w formie damskich naszyjników.

Gra światła przy każdym ruchu nadgarstka w biżuterii z labradorytem

Dzięki swojej kolorystyce, delikatna damska bransoletka z labradorytem jest doskonałą ozdobą na każdy dzień. Idealnie sprawdzi się zarówno w towarzystwie klasycznych, stonowanych produktów z linii BASIC, jak i innych kamieni naturalnych, również w żywych kolorach. Połyskująca bransoletka pozłacana z labradorytem na nadgarstku pięknie odbija światło, za każdym razem, gdy poruszysz swoją dłonią. Stwórz olśniewający zestaw biżuterii z labradorytem, stawiając dodatkowo na subtelny elastyczny pierścionek z labradorytem na drugiej ręce.

Zachwycaj blaskiem dzięki biżuterii z labradorytem

Biżuteria z labradorytem w formie kolczyków jest elegancką, stylową ozdobą. Doskonale prezentują się również jako komplet z naszyjnikiem. Dzięki różnorodności kształtów i szlifów kamieni, dopasujesz odpowiednią ozdobę dla siebie. Połyskujące kolczyki z labradorytem zapewnią efektowną grę światła przy każdym ruchu oraz rozpromienią Twoją twarz.