Pokaż filtrowanie

Bransoletki z masą perłową od Rosett

Rosett to polska marka oferująca wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju biżuterię, łączącą szlachetne metale i kamienie naturalne z masą perłową. W ten sposób powstają niepowtarzalne bransoletki z masą perłową.

Z miłości do elegancji i estetyki powstała bransoletka z masy perłowej

Jako miłośnicy piękna i elegancji wiemy, jak ważna jest ponadczasowa estetyka. W Rosett pielęgnujemy przywiązanie do klasyki i stawiamy na delikatne bransoletki z masy perłowej. Staramy się jednak, aby słabość do subtelności nie ograniczała naszej finezji i wyobraźni. W związku z tym, w ofercie sklepu znajdują się zarówno bransoletki z masy perłowej w pastelowych odcieniach, jak i nieco bardziej szalone i kolorowe warianty biżuterii.

Bransoletka z masą perłową -najwyższa jakość, perfekcyjne wykonanie

Podczas tworzenia biżuterii, szczególną uwagę zwracamy na jakość. W Rosett wiemy, jak istotne jest nieskazitelne wykonanie. W związku z tym do każdego elementu biżuterii podchodzimy indywidualnie, a gotowe bransoletki, naszyjniki, kolczyki i pierścionki oceniamy pod względem jakości. Wierzymy, że biżuteria ma być przede wszystkim wytrzymałą i piękną ozdobą, dzięki której poczujesz pewność siebie. To sprawia, że każda nasza bransoletka z masy perłowej jest idealna i będzie cieszyć właścicielkę przez długi czas

Złoto, srebro i kamienie naturalne – podstawa naszej biżuterii

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się zarówno złote, srebrne, jak i pozłacane bransoletki z masą perłową. Wykorzystywane przez nas materiały to m.in.:
-złoto próby 333, 585
-srebro próby 925, rodowane i pozłacane
-masa perłowa
-kamienie naturalne.

Biżuteria z masy perłowej występuje w różnych połączeniach oraz wariantach kolorystycznych. W ofercie znajdziesz zarówno bransoletki z masy perłowej, połączonej np. z akwamarynem czy kwarcem, jak i inne propozycje biżuterii z masą perłową, wykonane z wykorzystaniem np. tylko masy perłowej.

W Rosett dbamy, aby zamawiane przez Ciebie ozdoby były wytrzymałe i solidnie wykonane. Pragniemy również, aby ich noszenie dawało Ci poczucie elegancji. W związku z tym nasze ozdoby projektujemy w taki sposób, abyś z powodzeniem dopasowała je zarówno do codziennej stylizacji, jak i wieczorowej kreacji. Dzięki temu możesz bez przerwy cieszyć się pięknem naturalnych kruszców.