Biżuteria z agatem

Pokaż filtrowanie

Biżuteria z agatu znana od wieków

Agat jest kamieniem znanym ludzkości od ponad 3000 lat. Wykorzystywany do produkcji ozdób i biżuterii, do dziś zachwyca swoim pięknem na całym świecie. Wyroby z agatu ceniono już przed wieloma laty na Bliskim Wschodzie, a także w Egipcie. Okazy przybierają różnorodne barwy – od jasnych i delikatnych, aż po odważne i nasycone. Dzięki swojej wielobarwności, kamień ten stanowi wspaniałe dopełnienie zarówno eleganckich, jak i casualowych stylizacji.

Idealna biżuteria damska z agatu

W ofercie Rosett dla kobiet figurują zarówno bransoletki damskie z agatem, jak i elastyczne pierścionki z agatem. Wzbogacone o elementy gold filled, bądź wykończone pozłacanym srebrem próby 925, efektownie zdobią kobiece dłonie i nadgarstki.

Męska biżuteria z agatu

Pośród biżuterii męskiej, szczególnym powodzeniem cieszą się propozycje w ciemnych kolorach. W tej roli doskonale sprawdza się czarny oraz brązowy agat. Bransoletki męskie z agatem z powodzeniem zdobią męskie nadgarstki, zdobywając coraz większe grono zwolenników. Świetnie komponują się, wzbogacone o elementy i motywy srebrne. Przekonaj się jak niezastąpionym dodatek w stylizacji może być ciemna bransoletka męska z agatu.

Agat właściwości i przypisanie

Agat przypisany jest do znaków zodiaków : Bliźnięta, Panna, Skorpion.