Pokaż filtrowanie

Eleganckie kolczyki z kamieni naturalnych od Rosett

W tej kategorii znajdziesz eleganckie i stylowe kolczyki z kamieni naturalnych. Kamienie naturalne są pięknym wykończeniem biżuterii, mieniąc się i migotając oprawione w srebro lub złoto. Jeżeli chcesz dodać blasku do swojego wyglądu i stylizacji to nie ma nic lepszego niż kolczyki z kamieniami naturalnymi. Niezależnie od tego, czy wolisz kolczyki sztyfty, bigle, długie kolczyki lub minimalistyczne, w naszym sklepie znajdziesz coś dla każdego stylu i okazji.

Jakie kolczyki z kamieniem naturalnym?

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju kolczyki z kamieniem naturalnym. Do wyboru mamy kolczyki sztyfty, kolczyki wiszące, koła, bigle klasyczne i angielskie. Jeśli chodzi o kamienie to w naszych kolczykach możesz znaleźć rubin, oliwin, lapis lazuli, różne odmiany kwarcu, agat, labradoryt, kamień księżycowy i inne kamienie o różnej barwie i różnym szlifie. Kolczyki z kamieniem naturalnym dodadzą koloru do Twojej stylizacji i pięknie będą się mienić gdy zawisną na Twoich uszach.

Sztyfty kolczyki z kamieniami naturalnymi- minimalistyczne i piękne

Kolczyki z kamieniami naturalnymi w formie sztyftów to ponadczasowy i wszechstronny dodatek do każdej stylizacji. Można je ubrać zawsze i wszędzie i są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, aby pasowały do Twojego osobistego stylu. Możesz wybrać pomiędzy sztyftami minimalistycznymi z zakutym małym opalem lub turkusem, lub wybrać kolczyki z kamieniami naturalnymi w formie długich wiszących łańcuszków z np. rubinem lub peridotem. W naszej ofercie znajdziesz również takie kamienie takie jak kwarc dymny, lapis lazuli, labradoryt i inne wyjątkowe kamienie. Bez względu na to, co wybierzesz, kolczyki z kamieniami naturalnymi z pewnością dodadzą elegancji każdej stylizacji.

Idealne kolczyki z kamieniami naturalnymi

Wiszące kolczyki z kamieniami naturalnymi to piękny i niepowtarzalny dodatek do każdej kolekcji biżuterii. Z racji wielu rodzajów kamieni naturalnych i ich barw, zawsze jesteś w stanie dopasować odpowiedni kamień do stylizacji. Wiszące kolczyki z kamieniami naturalnymi są eleganckie i stylowe, możesz wybrać prosty wzór, gdzie kamienie delikatnie zwisają na łańcuszku, lub bardziej wyszukane kolczyki w formie kiści winogrona. Ten rodzaj biżuterii idealnie sprawdzi się na bardziej oficjalne okazje i wieczorowe przyjęcia. Sprawdź naszą ofertę i znajdź swoje ulubione damskie kolczyki!