Biżuteria z niebieskim kamieniem od Rosett

Jeśli szukasz biżuterii z niebieskim kamieniem, która dodaje elegancji i klasy, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza kolekcja oferuje różnorodne wzory i style, które podkreślą Twój wyjątkowy styl. Przeglądaj nasze produkty i odkryj, że biżuteria z niebieskim kamieniem, jest naprawdę cudowna i urzekająca.

Pokaż filtrowanie

Biżuteria niebieska – jaki kamień ?

W Rosett nasza biżuteria niebieska zrobiona jest z różnych naturalnych kamieni. Kolor niebieski występuje często wśród kamieni naturalnych. Jednym z najlepszych przykładów kamienia o tym kolorze jest kianit. Oprócz niego możemy spotkać apatyt ( który występuje również w odmianie neonowej), agat ( jedna z odmian w kolorze niebieskim), akwamaryn, lapis lazuli, oraz turkus i turkmenit.

Oprócz tych kamieni, do tego grona zaliczamy również kamienie które nie są niebieskie, ale efekt świetlny powoduje ujawnienie się tego koloru, jak w przypadku kamienia księżycowego, czy labradorytu. Kamienie te swoją magią potrafią oczarować każdego!

W naszych produktach z kategorii niebieska biżuteria, można znaleźć również kolorową masę perłową która świetnie komponuje się w pierścionkach i bransoletkach.

Co oznacza biżuteria z niebieskim kamieniem?

Niebieski kamień ma wiele symboliki i znaczeń. Jest często kojarzony z spokojem, harmonią, ochroną i równowagą. Ten kolor jest również często używany w medytacji i praktykach relaksacyjnych, ponieważ pomaga uspokoić umysł i zwiększyć poczucie wewnętrznego spokoju. Biżuteria z niebieskim kamieniem może być doskonałym sposobem na wyrażenie tych wartości i przypomnienie sobie o potrzebie dbania o swoje wewnętrzne równowagi.

Niebieska biżuteria w różnych odsłonach

Nasza niebieska biżuteria zaprasza do jej odkrycia! Nasze wyjątkowe i eleganckie wzory są idealnym wyborem dla osób, które pragną podkreślić swój wyjątkowy styl. Mamy do wyboru kategorie:

Nasza kolekcja ma wiele różnych opcji do wyboru. Dla mężczyzn również stworzyliśmy bransoletki męskie z niebieskim kamieniem, które świetnie wyglądają na ręce! Niezależnie od okazji, niebieska biżuteria zawsze przyciąga uwagę i dodaje klasy. Przekonaj się sam i odkryj naszą kolekcję już dziś! A jeśli szukasz innych kolorów, biżuteria z różnymi kolorami da Ci na prawdę duże możliwości!