Pokaż filtrowanie

Naszyjniki damskie z motywem urodzinowych kwiatów – który jest Twój?

Stworzyliśmy kolekcję dwunastu naszyjników damskich z celebrytkami z motywami kwiatów. Każda pozłacana celebrytka posiada grawer jednego z dwunastu kwiatów przypisanych do każdego miesiąca roku. Naszyjnik damski pozłacany idealnie sprawdzi się do noszenia go na co dzień, ale z powodu swojej elegancji idealnie pasować będzie do wieczorowego stroju. Możesz go kupić jako prezent dla siebie lub bliskiej Ci osoby na urodziny.
Odkryj magię naszyjnika damskiego z celebrytką z motywem kwiatów, wykonanego w Rosett.

Naszyjnik z celebrytką dla miesiąca styczeń

Do stycznia przypisany jest przebiśnieg. Jest jednym z najwcześniej rozkwitających kwiatów. Jeśli Ty lub ktoś Ci bliski urodził się w styczniu, to naszyjnik damski z celebrytką z motywem przebiśniegu jest właściwym wyborem.

Naszyjnik z celebrytką dla miesiąca luty

Dla lutego kwiatem miesiąca jest fiołek. Ten uroczy kwiat często spotykany jest w naszych domach. Naszyjnik damski pozłacany z celebrytką z motywem fiołka będzie wyborem dla osób urodzonych w lutym.

Naszyjnik z celebrytką dla miesiąca marzec

Dla marca kwiatem miesiąca jest żonkil. Ten żółto kwitnący kwiat nadaje wesołości otaczającemu nas światu, w trakcie budzenia się z zimowego snu. Naszyjnik damski pozłacany z celebrytką z motywem żonkila, to wybór dla osób urodzonych w marcu.

Naszyjnik z celebrytką dla miesiąca kwiecień

Dla kwietnia kwiatem miesiąca jest stokrotka. Drobne niepozorne kwiatki rosną w wielu miejscach wokół nas, często tworząc piękne dywany. Naszyjnik damski pozłacany z celebrytką z motywem stokrotki będzie trafionym prezentem dla osób urodzonych w kwietniu.

Naszyjnik z celebrytką dla miesiąca maj

Dla maja kwiatem miesiąca jest konwalia. Charakterystyczny kwiat o niesamowitym słodkim zapachu i pięknej budowie. Białe kwiatki upadające do dołu pośród szerokich zielonych liści, pięknie przyozdabiają ogródek, trasę w górach, wazon na stole w salonie. Naszyjnik damski pozłacany z celebrytką z motywem konwalii, to wybór dla osób urodzonych w maju.

Naszyjnik z celebrytką dla miesiąca czerwiec

Dla czerwca kwiatem miesiąca jest róża. Tutaj chyba nie musimy się rozpisywać. Czerwona róża jest symbolem miłości i namiętności. Róża występuje w wielu odmianach barwnych i chyba nie ma kobiety, która nie kocha tego kwiatka. Jeśli Ty lub ktoś bliski urodził się w czerwcu, to naszyjnik damski pozłacany z celebrytką z motywem róży jest tym naszyjnikiem, który powinien zostać wybrany na prezent.

Naszyjnik z celebrytką dla miesiąca lipiec

Dla lipca kwiatem miesiąca jest lilia wodna. Piękne kwiaty lilii wodnej unoszą się nad błękitną tonią wody, oświetloną promieniami letniego słońca i zachwycają swoją urodą. Naszyjnik damski pozłacany z celebrytką z motywem lilii wodnej, to piękny naszyjnik do noszenia przez osoby urodzone w lipcu.

Naszyjnik z celebrytką dla miesiąca sierpień

Dla sierpnia kwiatem miesiąca jest mak. Delikatne i czerwone kwiaty maku nieodzownie kojarzą nam się z drugą połową lata, a suche pączki z nasionami przypominają nam smak makowca na święta. Naszyjnik damski pozłacany z celebrytką z motywem maku, to wybór dla osób urodzonych w sierpniu.

Naszyjnik z celebrytką dla miesiąca wrzesień

Dla września kwiatem miesiąca jest wilec. Pnący się delikatny i bogato kwitnący kwiat jest symbolem śmiertelności miłości. Naszyjnik damski pozłacany z celebrytką z motywem wilca, to naszyjnik osób urodzonych we wrześniu.

Naszyjnik z celebrytką dla miesiąca październik

Dla października kwiatem miesiąca jest aksamitka. Jego kolor idealnie komponuje się z otaczającą nas przyrodą i kolorami jesieni. Jesień jest piękna, a kolory aksamitki tylko to potwierdzają. Podaruj sobie lub bliskiej Ci osobie urodzonej w październiku naszyjnik damski pozłacany z celebrytką z motywem aksamitki.

Naszyjnik z celebrytką dla miesiąca listopad

Dla listopada kwiatem miesiąca jest chryzantema. Chryzantemy są nieodzownym kwiatem dla listopada, pamięcią po osobach, które odeszły. Należy jednak pamiętać, że chryzantemy np. w kulturze chińskiej to symbol doskonałości, a w antycznych czasach porównywane były do słońca. Naszyjnik damski pozłacany z celebrytką z motywem chryzantemy, to naszyjnik dla osób urodzonych w listopadzie.

Naszyjnik z celebrytką dla miesiąca grudzień

Dla grudnia kwiatem miesiąca jest ostrokrzew. Ostrokrzew kojarzy nam się ze świętami, czyli czasem pełnym rodzinnych spotkań, uśmiechów i radości. Zielone liście z czerwonymi kuleczkami często są używane jako ozdoby do domu. Naszyjnik damski pozłacany z celebrytką z motywem ostrokrzewu, to wybór dla osób urodzonych w grudniu.